YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Home
pt: Início

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Padrão

en: Page title
pt: Título da página

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Endereço

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Red
pt: Vermelho

en: Purple
pt: Roxo

en: Tabs
pt: Abas

en: Pink
pt: Rosa

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Orange
pt: Laranja

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Yellow
pt: Amarelo

en: Powered by Drupal
pt: Desenvolvido com Drupal

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Light Blue
pt: Azul Claro

en: Footer menu
pt: Menu do rodapé

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário
