YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Blue
sq: Blu

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
