YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Yellow
cy: Melyn

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
