YG Fitness Center (8.x-2.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Blue
ku: شین

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
