YG Flew (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Company Name
de: Firmenname

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Google plus
de: Google Plus

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Company URL
de: Unternehmens-URL

en: i.e : https://www.example.com
de: z. B: https://www.example.com

en: A Modern bootstrap theme for a business
de: Ein modernes Bootstrap-Theme für Unternehmen
