YG Flew (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
