YG Hotel - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: mail
et: e-kiri

en: Header
et: Päis

en: Next page
et: Järgmine leht

en: webform
et: veebivorm

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: contact
et: kontakt

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
