YG Hotel - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: breadcrumb
fr: Fil d'ariane

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: mail
fr: courriel

en: Header
fr: Entête

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Next page
fr: Page suivante

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
