YG Iconic - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ
