YG Iconic - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Email
cs: E-mail

en: Address
cs: Adresa

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Button text
cs: Text tlačítka
