YG Iconic - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Email
hi: ईमेल

en: Address
hi: पता

en: Facebook
hi: फेसबुक
