YG Iconic - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Email
hu: E-mail

en: Address
hu: Cím

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Button text
hu: Gombszöveg
