YG Iconic - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Email
nl: E-mail

en: Address
nl: Adres

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Button text
nl: Knoptekst
