YG Iconic - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Address
pl: Adres

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Button text
pl: Tekst przycisku
