YG Iconic - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Address
ru: Адрес

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Button text
ru: Текст на кнопке
