YG Iconic - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Phone Number
vi: Số điện thoại
