YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Email
hr: E-pošta

en: Address
hr: Adresa
