YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता
