YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان
