YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Email
da: E-mail

en: Address
da: Adresse

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Button text
da: Knaptekst
