YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Email
et: E-kiri

en: Address
et: Aadress

en: Button text
et: Nupu tekst
