YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Email
eu: Eposta

en: Address
eu: Helbidea

en: Button text
eu: Testu botoia
