YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Button text
fi: Painiketeksti
