YG Iconic - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Address
gl: Enderezo

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Button text
gl: Texto do botón
