YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: Button text
oc: Tèxte del boton
