YG Iconic - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Email
sv: E-post

en: Address
sv: Adress

en: Button text
sv: Knapptext
