YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Address
ug: ئادرېس
