YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Address
uk: Адреса

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Twitter
uk: Твітер

en: Button text
uk: Текст кнопки
