YG Intechnic - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: footer
ar: تذييل

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Page
ar: الصفحة

en: Navigation
ar: الإبحار

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: contact
ar: اتصال

en: Highlighted
ar: مبرز
