YG Intechnic - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: footer
ast: pie

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Page
ast: Páxina

en: Navigation
ast: Navegación
