YG Intechnic - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: footer
az: aşağı hissə

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Page
az: Səhifə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: contact
az: əlaqə

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
