YG Intechnic - en to be translation catalogue (12 entries)

en: title
be: назва

en: Content
be: Змесціва

en: footer
be: футэр

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: contact
be: кантакт

en: Highlighted
be: Выдзелены
