YG Intechnic - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: contact
bo: འབྲེལ་བ་བྱེད

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
