YG Intechnic - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page
bs: Strana

en: Navigation
bs: Navigacija

en: contact
bs: kontakt
