YG Intechnic - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: title
ca: títol

en: Content
ca: Contingut

en: footer
ca: peu

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Page
ca: Pàgina

en: Navigation
ca: Navegació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: contact
ca: contacte

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
