YG Intechnic - en to el translation catalogue (17 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Page
el: Σελίδα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: contact
el: επικοινωνία

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
