YG Intechnic - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: contact
eo: kontakto
