YG Intechnic - en to is translation catalogue (10 entries)

en: title
is: yvirskrift

en: Content
is: Innihald

en: footer
is: fótur

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Page
is: Síða

en: Navigation
is: Navigatión

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: contact
is: kontakt
