YG Intechnic - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: title
fr: titre

en: Content
fr: Contenu

en: footer
fr: pied de page

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Current page
fr: Page courante

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page

en: Last page
fr: Dernière page

en: First page
fr: Première page

en: Go to page @key
fr: Aller à la page @key
