YG Intechnic - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: title
gl: título

en: Content
gl: Contido

en: footer
gl: pé

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: contact
gl: contacto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior
