YG Intechnic - en to he translation catalogue (27 entries)

en: title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Page
he: דף

en: Navigation
he: ניווט

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: contact
he: יצירת קשר

en: Pagination
he: דפדוף

en: twitter
he: טוויטר

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Top Bar
he: סרגל עליון

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
