YG Intechnic - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: title
hu: cím

en: Content
hu: Tartalom

en: footer
hu: lábléc

en: logo
hu: logó

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Page
hu: Oldal

en: Navigation
hu: Navigáció

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary
hu: Elsődleges

en: facebook
hu: Facebook

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: contact
hu: kapcsolat

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Top Bar
hu: Felső sáv

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
