YG Intechnic - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: footer
ja: フッター

en: logo
ja: ロゴ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Page
ja: ページ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: contact
ja: コンタクト

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
