YG Intechnic - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: title
kk: аты

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Page
kk: Бет

en: Navigation
kk: Навигация

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: contact
kk: Контакттар

en: twitter
kk: твиттер
