YG Intechnic - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: map
kn: ನಕ್ಷೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
