YG Intechnic - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Content
lv: Saturs

en: footer
lv: kājene

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Page
lv: Lapa

en: map
lv: karte

en: Navigation
lv: Navigācija

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: contact
lv: kontakts

en: Highlighted
lv: Izgaismots
