YG Intechnic - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: footer
mr: तळ

en: logo
mr: प्रतीक चिन्ह

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Page
mr: पान

en: map
mr: नकाशा

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
