YG Intechnic - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: title
nl: titel

en: Content
nl: Inhoud

en: footer
nl: voet

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page
nl: Pagina

en: map
nl: kaart

en: Navigation
nl: Navigatie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary
nl: Primair

en: facebook
nl: Facebook

en: Secondary
nl: Secundair

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
