YG Intechnic - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: title
nn: tittel

en: Content
nn: Innhald

en: footer
nn: Botntekst

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Page
nn: Nettside

en: Navigation
nn: Navigering

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Highlighted
nn: Utheva
