YG Intechnic - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: title
oc: títol

en: Content
oc: Contengut

en: footer
oc: pè de pagina

en: logo
oc: lògo

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Page
oc: Pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
